Fahrplan

Halte

Stop

Haltestelle

Eerste vertrektijden

First departures

Erste Abfahrten

Elke 30 min

Every 30 minutes

Jede 30 Minuten

Laatste vertrektijden

Last departures

Letzte Abfahrten

1. Centrum 10.15 | 10.45 ….. 16.15 | 16.45
2. Centraal Station 10.20 | 10.50 ….. 16.20 | 16.50
3. Korte Voorhout 10.22 | 10.22 ….. 16.22 | 16.52
4. Kneuterdijk 10.24 | 10.54 ….. 16.24 | 16.54
5. Mauritskade 10.26 | 10.56 ….. 16.26 | 16.56
6. Vredespaleis / Peace Palace
10.29 | 10.59 ….. 16.29 | 16.59
7. World Forum / Madurodam 10.32 | 11.02 ….. 16.32 | 17.02
8. Keizerstraat > Scheveningen
10.36 | 11.06 ….. 16.36 | 17.06
9. Beelden aan Zee > Scheveningen 10.38 | 11.08 ….. 16.38 | 17.08
10. Kurhaus > Scheveningen
10.39 | 11.09 ….. 16.39 | 17.09
11. Scheveningen / Zwarte Pad 10.45 | 11.15 ….. 16.45 | 17.15
10. Kurhaus > centrum / city centre / Innenstadt 10.47 | 11.17 ….. 16.47 | 17.17
9. Beelden aan Zee > centrum / city centre / Innenstadt 10.49 | 11.19 ….. 16.49 | 17.19
8. Keizerstraat > centrum / city centre / Innenstadt 10.51 | 11.21 ….. 16.51 | 17.21
12. Statenlaan 10.55 | 11.25 ….. 16.55 | 17.25
13. Willem de Zwijgerlaan 10.56 | 10.26 ….. 16.56 | 17.26
14. Laan van Meerdervoort 11.01 | 11.31 ….. 17.01 | 17.31
15. Haagse Markt / The Hague Market 11.06 | 11.36 ….. 17.06 | 17.36
16. Gravenstraat 11.13 | 11.43 ….. 17.13 | 17.43
1. Centrum 11.15 | 11.45 ….. 17.15 | 17.45
(einde rit / end of tour /
Betriebsende)

Den Fahrplan können Sie hier herunterladen.