Fahrplan

Halte

Stop

Haltestelle

Eerste vertrektijden

First departures

Erste Abfahrten

Elke 60 min

Every 60 minutes

Jede 60 Minuten

Laatste vertrektijden

Last departures

Letzte Abfahrten

1. Centrum 10.15 | 11.15 ….. 17.15
2. Centraal Station 10.20 | 11.20 ….. 17.20
3. Korte Voorhout 10.22 | 11.22 ….. 17.22
4. Kneuterdijk 10.24 | 11.24 ….. 17.24
5. Mauritskade 10.26 | 11.26 ….. 17.26
6. Vredespaleis / Peace Palace
10.29 | 11.29 ….. 17.29
7. World Forum / Madurodam 10.32 | 11.32 ….. 17.32
8. Keizerstraat > Scheveningen
10.36 | 11.36 ….. 17.36
9. Beelden aan Zee > Scheveningen 10.38 | 11.38 ….. 17.38
10. Kurhaus > Scheveningen
10.39 | 11.39 ….. 17.39
11. Scheveningen / Zwarte Pad 10.45 | 11.45 ….. 17.45
10. Kurhaus > centrum / city centre / Innenstadt 10.47 | 11.47 ….. 17.47
12. Nieuwe Duinweg / Westbroekpark 10.49 | 11.49 ….. 17.49
13. Madurodam 10.52 | 11.52 ….. 17.52
14. Malieveld 10.57 | 11.57 ….. 17.57
15. Kerkplein 11.11 | 12.11 ….. 18.11
16. Gravenstraat 11.13 | 12.13 ….. 18.13
1. Centrum 11.15 | 12.15 ….. 18.15
(einde rit / end of tour /
Betriebsende)